NEW YORK & BATI AMERİKA TURU

Yurtdışı

NEW YORK & BATI AMERİKA TURU

 • AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ
 • 11 Ekim 2020 - 22 Kasım 2020
 • 43 Gün 42 Gece
 • Türk Hava Yolları İle

Tur Adı

NEW YORK & BATI AMERİKA TURU

Ülke / Şehir

AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ / 4 Şehir

Tur Tarihleri

11 Ekim 2020 - 22 Kasım 2020

Tur İçeriği

NEW YORK & BATI AMERİKA TURU

Otel Özellik Fiyat
4 Yıldızlı Oteller

ÇİFT KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI 2099 $
4 Yıldızlı Oteller

TEK KİŞİLİK ODA 2729 $
11 EKİM 2020 İSTANBUL - LOS ANGELES 13:50 / 17:45
21 EKİM 2020 NEW YORK - İSTANBUL 14:10 / 06:25
Paket programımız dinamik sistemlerin anlık fiyat ve müsaitlikleri doğrultusunda hazırlandığından onayınız esnasında olabilecek değişiklikler tarafınıza bildirilecektir.

Tur Programına Dahil Hizmetler

 • Türk Havayolları ile İstanbul – Los Angeles / New York – İstanbul arası ekonomi sınıfı uçuşlar
 • Yerel Havayolu şirketleri ile yapılacak olan ; Las Vegas – San Francisco , San Francisco – New York uçuşları
 • 3 Gece New York’ta 4* otelde oda – kahvaltı bazında konaklama
 • 3 Gece Los Angeles’ta 4* otelde oda – kahvaltı bazında konaklama
 • 2 Gece Las Vegas’ta 4* otelde oda – kahvaltı bazında konaklama
 • 2 Gece San Francisco’da 4* otelde oda – kahvaltı bazında konaklama
 • Alan / Otel / Alan transferleri
 • New York , Los Angeles , San Francisco şehirlerinde yapılacak olan panaromik şehir turları
 • New York’ta Empire State ve Özgürlük Heykeli gezileri ve Metropolitan Müzesi giriş ücreti
 • Profesyonel Türkçe Rehberlik
 • Seyahat Sağlık Sigortası

Tur Programına Dahil Olmayan Hizmetler

 • Amerika vize ücreti ( yaklaşık 200 usd civarındadır )
 • Yurtdışı çıkış harcı 50 TL
 • Programda dahil olduğu belirtilmemiş öğle ve akşam yemekleri
 • Programda ekstra olduğu belirtilmiş turlar ve giriş ücretleri
 • Kişisel harcamalar

TUR PROGRAMI 

1.GÜN  İSTANBUL – LOS ANGELES

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Türk Havayolları check – in kontuarında 10:30’da buluşma. . Check –in ve pasaport işlemlerinin ardından TÜRK HAVAYOLLARI’nın tarifeli seferi ile Los Angeles uçuşumuzu gerçekleştireceğiz. Yerel saat ile 17:45’te Los Angeles’a varış. Alanda bizleri bekleyen özel aracımız ve asistanımız tarafından karşılanma.. Uzun uçuşumuz sonrasında dinlenmek üzere otelimize transfer olacağız. Geceleme otelimizde.

2.GÜN  LOS ANGELES

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Melekler Şehrini keşfe çıkacağız. Şehir turumuzun ilk durağı filmlerden anımsayacağınız Hollywood yazısı olacak. Aracımızla Hollywood tepesine tırmanıp şehrin simgesi olan Dev Harfleri fotoğraflama şansını bulacaksınız. Bir sonraki durak; Hollywood Bulvarı. Burada Oscar törenlerinin yapıldığı Kodak tiyatrosu (Yeni adıyla "Dolby Theater"), ünlü filmlerin galalarının yapıldığı Çin tiyatrosu, sinema ve müzik sanatçılarının el ve ayak izleri, ayrıca Şöhretler Yolu göreceğimiz yerler arasında . Daha sonra ünlü Sunset Strip yolu üzerinden Beverly Hills’e geçiyoruz. Burada Los Angeles’in zenginlerinin evlerinin arasından geçip Beverly Hills’in meşhur sembolünü göreceğiz. Daha sonra ’’Pretty Woman’’ filminin çekildiği, dünyanın en lüks mağazalarının yer aldığı, meşhur Rodeo Drive’da kısa bir yürüyüş yapıp, Elvis Presley ve John Lennon gibi yıldızların senelerce ikamet adresi olan "Beverly Willshire Otel"ini göreceğiz, . Rodeo Drive’dan ayrıldıktan sonra Los Angeles şehrinin merkezi olarak bilinen Downtown'a gidiyoruz Burada göreceğimiz yerler Olvera caddesi, Los Angeles şehrinin siluetini oluşturan gökdelenler ve şehrin ilk kurulduğunda oluşan tarihi merkezler. Öğleden sonra dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra düzenleyeceği  UNIVERSAL FILM STUDYOLARI (195 USD ) turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.

3.GÜN  LOS ANGELES

Otelde alacağımız kahvaltının ardından kişisel aktiviteleriniz ve alışveriş için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra düzenleyeceği tam gün öğle emekli SAN DIEGO ( 180 USD )turuna katılabilirler.

4.GÜN  LOS ANGELES – LAS VEGAS                       

Otelde alacağımız kahvaltının ardından erken saatlerde kara yolculuğu ile  Çölün ortasındaki Cennet olan Las Vegas’a hareket edeceğiz. Yolculuğumuz ortalama 5-6 saat sürecektir. Las Vegas şehrine varış ve 2 gece kalacağımız otelimize transfer.. Dinlenmek için serbest zaman. Akşam Las Vegas’ı ışıklar altında rengarenk görebileceğiniz bir yürüyüş turu yapacağız. Geceleme otelimizde.  

5.GÜN  LAS VEGAS

Otelde alacağımız kahvaltının ardından kişisel aktiviteleriniz ve alışveriş için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin esktra olarak düzenleyeceği  TAM GÜN ÖĞLE YEMEKLİ GRAND CANYON (230 USD ) turuna katılabilirler.

6.GÜN   LAS VEGAS – SAN FRANCISCO                

Bugün çok erken saatlerde havalimanına transfer olacağız. ( Kahvaltımızı paket şeklinde alabiliriz. ) Varışta alanda bizleri bekleyen aracımız ve asistanımız tarafından karşılanarak şehir turumuzu yapacağız. Keskin viraj ve yokuşlarla dolu caddeleri, tramvayları ile körfez kıyısına kurulmuş şirin bir Avrupa şehrini anımsatan San Francisco, marinası, gece kulüpleri, barları ve hareketli gece yaşamı ile ünlü. San Francsico’da gorecegimiz yerler arasinda Downtown, China Town, Union Square, unlu is merkezi Civic Center, Twin Peaks, Alamo Meydani, Coit Tower, Lombard Street, Golden Gate Bridge, Hareketli marinasi Pier 39, Fisherman Wharf göreceğimiz yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği ALCATRAZ HAPİSANESİ ( 100 USD )turuna katılabilirler.

7.GÜN  SAN FRANCISCO

Otelde alacağımız kahvaltının ardından kişisel aktiviteleriniz ve alışveriş için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz SAUSALITO – MUIR WOODS ( 80 USD ) turuna katılabilirler.

8.GÜN  SAN FRANCISCO – NEW YORK

Bugün çok erken saatlerde havalimanına transfer olacağız. ( Kahvaltımızı paket şeklinde alabiliriz ) Yerel havayolları ile yapacağımız uçuşun ardından New York şehrine varış. Alanda bizleri bekleyen aracımız ve asistanımız tarafından karşılanarak 3 gece kalacağımız otelimize transfer olacağız.

9.GÜN  NEW YORK

Otelde alacağımız kahvaltının ardından bu rüya şehri keşif için yola çıkacağız. Sadece Amerika ‘nın değil dünyanın en önemli şehirlerinden biri olan New York 5 ilçeden oluşur. Müzeleri, parkları, alışveriş imkanları, gösteri ve tiyatro sahneleri, gökdelenler vadisiyle gezginleri heyecanlandırır. Sehir turumuz esnasında görülecek yerler arasında, Manhattan, Birleşmiş Milletler Binası, Madison Square Garden, Central Park, Rockfeller Center,Times Square, Central Park, Rockefeller Center, Upper Manhattan & Mid Town Lincoln Center, Fifth Avenue, St. Patrick’s Cathedral, United Nations, Wall Street/Financial District Area, Ground Zero Area, Chinatown, Little Italy, SoHo, Greenwich Village ve Grand Central Station, American Museum of Natural History ve Guggenheim Museum bulunmaktadır. Ayrıca bugün şehir turumuz içerisinde METROPOLITAN MUZESİ gezilecektir. Bugün yine Amerika’nın simgeleri Özgürlük Anıtı ve Empire State Binası gezilecektir. Tur bitimi otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

10.GÜN               NEW YORK

Otelde alacağımız kahvaltının ardından kişisel aktiviteleriniz ve dinlenmek için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği  WASHINGTON DC (160 USD ) yada Woodburry Common Premium Outlet (125 USD )turuna katılabilirler. Her iki turda tam gün sürmektedir.  

11.GÜN               NEW YORK – ISTANBUL

Otelde alacağımız kahvaltının ardından çıkış işlemlerimizi gerçekleştirerek havalimanına gitmek üzere yola çıkıyoruz. Check-in ve pasaport işlemleri sonrasında Türk Havayollarının tarifeli seferi ile 14:10’da İstanbul’a hareket. Gecelememiz uçakta olacaktır.

12.GÜN               İSTANBUL

06:25’te İstanbul’a varış ve yolculuğumuzun sonu.

 

 

ÖNEMLİ NOTLAR:

 • Grup katılım sayısının 20 kişiden az olması durumunda, Türkiye çıkışlı rehber verilmemektedir. Bu durumda misafirlerimiz  Türkçe konuşan yerel  asistanlar tarafından karşılanacaktır.
 • 212 TUR, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır.
 • Çocuk fiyatları ; 2 yetişkinle aynı odada 3. kişi olarak konaklamaları halinde uygulanır.
 • Üç Yataklı odada ; 3. yatak ilave yatak olup, açılır-kapanır yatak şeklindedir ve diğer 2 yatakla aynı konfora sahip değildir.
 • Uçuş saatine göre, geç varışlarda panoramik şehir tanıtım turu, ertesi gün yapılır.
 • 212 TUR kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Programlarda belirtilen gezilerin günleri yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen geziler yapılmaz. Bu gezilerin yapılamamasından 212 TUR sorumlu tutulamaz.
 • 65 yaş üzeri misafirlerimize seyahat sigortası için yaş periyodlarına göre sürprim uygulaması vardır. Detayları acentanızdan öğrenebilirisiniz.
 • 212 TUR gezi programlarına kayıt yaptırmış kişiler bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Diğer Bilgiler

 • Islak imzalı olarak tarafımıza teslim edilmesi gereken rezervasyon formunu indirmek için tıklayınız.
 • Banka bilgilerimizi görüntülemek için tıklayınız.

Önerdiğimiz Diğer Turlarımız

Turistik Tur
24 Eylül 2020 - 02 Ekim 2020

KLASİK İTALYA & GÜNEY FRANSA *** OTOBÜSLÜ TUR

Lüks otobüsler ile Avrupa Turu.

OTOBÜSLÜ TUR, OTOBÜSLÜ TUR İle
9 Gün 8 Gece

530€dan başlayan fiyatlarla


İTALYA & FRANSA İncele

Turistik Tur
07 Aralık 2020 - 11 Aralık 2020

*** VİZESİZ ST. PETERSBURG TURU *** GARANTİ KALKIŞLI

Uçak biletiniz sizden, turunuz bizden. 4 Gece / 5 Gün 4* Otellerde konaklaması dahil St. Petersburg Turu.

Türk Hava Yolları, Türk Hava Yolları İle
5 Gün 4 Gece

289$dan başlayan fiyatlarla


RUSYA İncele

Turistik Tur
16 Kasım 2020 - 20 Kasım 2020

*** VİZESİZ ST. PETERSBURG TURU *** GARANTİ KALKIŞLI

Uçak biletiniz sizden, turunuz bizden. 4 Gece / 5 Gün 4* Otellerde konaklaması dahil St. Petersburg Turu.

Türk Hava Yolları, Türk Hava Yolları İle
5 Gün 4 Gece

289$dan başlayan fiyatlarla


RUSYA İncele